«Читай щодня, якщо хочеш рости»

   У міському сквері організований  книжковий бульвар «Читай щодня, якщо хочеш рости». Бібліотекар відділу з обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська створила презентаційну зону. Яскраві, красиві, нові книжки з глянцевими обкладинками, з бібліотечного фонду, чекали на своїх читачів під відкритим небом.

 Бібліотекар акцентувала увагу відвідувачів парку на тому, що цьогоріч виповнюється 205 років з часу написання (1819) Е.-Т.Гофманом повісті-казки «Крихітка Цахес на ім’я Циннобер». Цей твір діти читають за шкільною програмою і є дуже популярним. В ньому автор показує, що головною є не зовнішність людини. Краса не може зробити людину більш вихованою та порядною, розумною та освіченою. Гофман показує, що ніхто крім нас не вирішить наших проблем, не зробить нас краще. Щоб досягти успіху в житті потрібно наполегливо працювати та багато вчитися.

      Враховуючи виклики сьогодення, бібліотекарі використовують  у своїй діяльності сучасні  різноманітні форми роботи, які, завдяки актуальному змісту, творчому підходу та нетрадиційним назвам, здатні привертати увагу користувачів бібліотек, а також залучати до бібліотеки нових відвідувачів. Запрошуємо до читання!