Читання з весняним настроєм

      Під такою назвою працівники читального залу КЗ «Бершадська бібліотека» здійснили бібліовояж в міський сквер, де познайомили жителів громади з книжковими новинками, як для дорослих так і для дітей.   

    Продовжуючи реалізацію інклюзивного бібліотечного проекту  «Бібліотека під відкритим небом», бібліотекарі презентували виставку книжкових новинок «Читання з весняним настроєм».

    Різноманіття книг, представлених на виставці, включало в себе  жіночі романи,  детективи, фантастику та багато інших. Для дітей  було презентовано книги енциклопедичного характеру. Метою даної акції, є виховання любові до книги, вміння правильно і глибоко розуміти прочитане, що в кінцевому результаті призводить до розвитку загальної культури людини, в тому числі її внутрішньої складової.

    «Люди перестають мислити, коли вони перестають читати». Слова ці сказані великим французьким мислителем Дені Дідро багато років тому. Актуальні вони і зараз, бо любов до читання передається з покоління в покоління, від батьків і до дітей. Книги допомагають виховувати у людях особистість, дають відповіді на тисячі запитань, дарують матеріал для роздумів, пропонують кращий інтелектуальний відпочинок і політ уяви, адже у них, на відміну від кінострічок, немає обмежень на спецефекти. Завдяки книгам ми пізнаємо себе, мандруємо світом, вивчаємо історію предків, плануємо майбутнє.

    Працівники бібліотеки запрошують  відвідати Бершадську книгозбірню, де ви зможете познайомитися з великою кількістю книг та вибрати щось собі до душі.