Шановні  бібліотекарі та користувачі бібліотек!

  

Щороку вересень приносить нам  цікаві зустрічі, неповторні відчуття, яскраві емоції, нові сподівання, бо  Всеукраїнський день бібліотек – це свято  поціновувачів книги та інформації. Цього дня ми віддаємо глибоку пошану духовним криницям – бібліотекам та щиро дякуємо  користувачам за любов до книги, за активність і  непереборне бажання спілкуватися з книгою і бібліотекою.

      Бібліотека — це місце, де народжується і зберігається  наша духовність, культурні і наукові надбання. Бібліотеки  надихають на творчість, підказують нові ідеї, підштовхують особистість до розвитку, єднають світ, бо саме  у  бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, що об’єднує однодумців.

    Бібліотекарі  понад тисячу років зберігають і передають нащадкам найдорожче, що надбало людство – інтелектуальний доробок та   відкривають  читачам  красу і силу слова. Приємно відзначити, що бібліотечні фахівці нашої громади сьогодні працюють згуртованою,   професійною, творчою командою, яка має спільні цінності, спільну мету  і це дає свої перші результати.

    Компетентності сучасного бібліотекаря змінилися, і поряд з традиційними знаннями і навиками сьогодні не обійтись без комунікабельності, ділового мовлення, чіткості та образності мови, контактності, грамотного оперування професійною термінологією і сміливості. Сучасний бібліотекар – це і психолог, і актор, і режисер, і знавець сучасних комп’ютерних технологій, і, найголовніше, справжній порадник для користувача.

   У  бібліотечній справі залишаються лише ті, хто має покликання до професії, любить її та цінує. Адже  у наш час концепцію успіху бібліотечної справи   складають професіоналізм, ентузіазм, комунікативні навички, вміння працювати у команді та вирішувати проблеми, ініціативність, гнучкість, інноваційність і креативність фахівців бібліотеки.

    Святкового дня  є особлива нагода  згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям-ветеранам,  нехай ваші мудрість і досвід слугують прикладом для молодих колег, а кожен день буде осяяний здоров’ям, увагою, повагою та щирістю людською.

       Дорогі колеги та користувачі щиросердечно бажаю кожному міцного здоров’я міцного на довгі роки та миру і блискучої Перемоги, нехай кожна родина буде щасливою, заможною. Щиро переконана, що разом ми  реалізуємо ще не один  бібліотечний проект, проведемо багато успішних, цікавих та креативних заходів і публічні бібліотеки нашої громади стануть центрами громадського життя. Хай буде так І все буде Україна!