Шануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні

 

      Читальний КЗ «Бершадська бібліотека» запрошує ознайомитися із тематичною  виставкою – спомином «Євромайдан: зима, що нас змінила», яка інформує про події, які відбувалися на Майдані незалежності у Києві з 18 по 20 лютого 2014 року.

       20 лютого 2014 року  – трагічний та героїчний день в історії боротьби за волю і демократію в Україні. Цього дня на Майдані  незалежності  загинуло 49 осіб, за час Революції Гідності — 98 майданівців, Героїв Небесної сотні, відвагою, силою духу і стійкістю, яких захоплюватиметься не одне прийдешнє покоління.

                       Щоб  дізнатися більше про перебіг подій Майдану, познайомтесь з книгами, що висвітлюють події Революції гідності, розповідають про мужність і героїзм її учасників .

20  лютого – День пам’яті  Героїв Небесної Сотні,  його встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року  «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, для гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Шануймо пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України!