Юрій Непотрібний поліг смертю хоробрих на полі бою за Україну

03 березня минув рік від трагічного дня загибелі нашого земляка, воїна  Непотрібного Юрія Васильовича

     Юрій Непотрібний народився 08  травня 1977  року у с. Велика Киріївка Гайсинського району Вінницької області. Навчався у Великокиріївській загальноосвітній школі.

     Проживав із сім’єю у с. Велика Киріївка, працював механізатором у місцевому фермерському господарстві. Був працьовитим, доброзичливим та щирим чоловіком, який любив сім’ю, життя, рідну землю. Мав багато планів та сподівань. Але віроломна агресія рашистів змінила його плани та мрії. Мобілізований у грудня 2022 року до лав Збройних Сил України Юрій Непотрібний став на захист  своєї країни, спокій кожного із нас,  на захист незалежності і територіальної цілісності України. Він боронив рідну землю від наруги рашистською ордою, захищав наші цінності, права і свободи.  03 березня 2023 року  Юрій Непотрібний поліг смертю хоробрих на полі бою поблизу населеного пункту Міньківка Донецької області.

Ми навіки зберігатимемо у пам’яті імена тих, хто віддав власне життя за нашу свободу, хто заплатив за мир та волю Вкраїни таку непомірно високу ціну..

Вічна пам’ять про Героя-захисника Юрія Непотрібного  назавжди залишиться у наших серцях.