Ярослав Менюк – позивний «Оптиміст», поклав своє життя за мир в Україні

   22  червня минає рік від дня загибелі бершадчанина,  солдата, захисника України  Менюка Ярослава Олександровича, який  загинув в боях з агресором в ході відбиття російського вторгнення в Україну, на Донеччині, у місті  Авдіївка. Ярослав поклав своє життя за нашу незалежність і мир в Україні. Перестало битися серце того, хто жив заради України. Він був порядною, доброю, відважною, чесною, справедливою, світлою людиною…  Відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові завдання, сміливо рвався у бій та щиро вірив у перемогу України.

 Навчався у Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. Учителі згадують Ярослава,  як вихованого,  доброзичливого учня, який гарно навчався та мав багато друзів. Він завжди з повагою ставився до старших, любив життя та мріяв літати на гелікоптері, займався спортом, особливо любив баскетбол. Ярослав був щирим українцем, ніколи не стояв осторонь ключових подій у своїй державі, у 2014 році Ярослав став одним з активістів Революції Гідності.

  Указом Президента України №861/2022, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Менюка Ярослава Олександровича (посмертно) нагороджено  орденом “За мужність” ІІІ ступеня

     У день, коли ворожа куля перервала життєвий політ Ярослава Менюка,  згадаймо його добрим словом, тихою молитвою. Йому назавжди залишиться 27… Вічна пам’ять Герою! Вічна пам’ять нашому захиснику! Герої не вмирають!