Ярослав  Мураховський був надійним другом та вірним побратимом

     25  червня 2023 року  у бою за Україну,  поблизу населеного пункту Роздолівка, Бахмутського району,  Донецької області,  загинув наш земляк Мураховський Ярослав Олексійович. Минає перша роковина з дня загибелі мужнього воїна, свідомого громадянина Ярослава Мураховського.

  Ярослав народився 6 січня 1983 року в с. Флорине. Закінчив Флоринську  загальноосвітню школу, згодом навчався в професійно-технічному училищі №5 м. Вінниці. Був щирим патріотом України, любив рідну землю, свою родину та близьких людей.

  Молодший сержант Ярослав Мураховський служив  у механізованому батальйоні, на посаді заступника командира бойової машини, навідник – оператор.   Ярослав був надійним другом, щирим та сміливим побратимом, добрим сином та братом. Мріяв здобути Перемогу та повернутися до мирного життя. Але під час виконання бойового завдання по виявленню і знищенню сил противника, отримав поранення несумісні з життям.

 У роковини смерті Ярослава Мураховського згадаймо його добрим словом тихою молитвою, квітами. Вклонімося могилі солдата, який віддав життя за майбутнє України. Герої не вмирають – доки про них пам’ятають!