Яскрава  виставка айстопер «Відкрий для себе нову книгу»

     Бібліотекарі  відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська  та Світлана Єгорова  презентували  незвичайну виставку айстопер «Відкрий для себе нову книгу».

      У Бершадському ліцеї №1 імені Анатолія Матвієнка  усі бажаючі  познайомилися з експонатами  виставки «Відкрий для себе нову книгу». Родзинками цього неймовірно емоційного та красивого бібліотечного заходу стали незвичайні  за формами та змістом книги, а  ще використані елементи – айстоперу.

      Айстопер  походить  від англ. eуе stopper – дослівно «той, що зупиняє очі». Переважно ай стопери застосовують для реклами товарів у магазинах. Сьогодні  ж Бершадська  книгозбірня запропонувала  свій, бібліотечний варіант реклами книжок.

      Щоб привернути увагу до книги, бібліотекарі  намагаються «виманити» її головних героїв, зобразити та розташувати їх за межами видань. І книги  наче оживають та   тішать малих читайликів.

       На виставці сьогодні поселилися кумедні  монстрики, Бембі, Смурфик, роботи та динозавр,  які запрошують до читання.  Час пролетів непомітно, дві яскраві шкільні перерви  стали  цікавими зустрічами з дитячими книгами та їх героями.