єВідновлення для зруйнованого майна 

КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про єВідновлення зруйнованого майна.

Запустили в Дії сервіс для власників домівок, які були знищені через російську агресію. Відтепер українці в кілька кліків можуть подати заяву про одержання житлового сертифіката для купівлі нового житла. За 3 дні отримали 828 заяв.

Як подати заяву?

  • Зайдіть у Дію →Послуги → єВідновлення
  • Виберіть зруйнований об’єкт із переліку доступних або повідомте про пошкоджене майно, якщо не робили цього раніше
  • Виберіть пільгову категорію, якщо вона є
  • Заповніть контактні дані
  • Перевірте та відправте заяву
  • Замовте витяг про несудимість у застосунку одразу або надайте його комісії під час огляду майна

Зібрали в галерею відповіді на поширені запитання. Гортайте та діліться зі знайомими, яким це потрібно.

Цифровізуємо відбудову.

Послугу компенсації за зруйноване майно розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і Світового банку.

Шановні бершадчани! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта».

Завітайте до цифрового простору у читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека», у нас ви можете отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності, скористатися сервісами в застосунку «Дія. Цифрова освіта» .

  Приходьте, ми вам допоможемо.