«Єднаймося навколо книги»

     Літературна вітальня «Єднаймося навколо книги»  у   читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека» зібрала поціновувачів книги і друкованого слова.  Бібліотечні активності відбувалися в  рамках проведення акції «Національний тиждень читання», яку  вже традиційно щороку проводить Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Під час проведення заходу  презентовано «Польську полицю», на якій представлені книги польських авторів українською мовою. Читачі мали можливість ознайомитися з новими польськими авторами та їх творами.

        Ми переконані, що читання важливих книжок  сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.

        Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. Запрошуємо долучитися до загальнонаціональної Акції читання. Переконані, що ці  книги стане  принесуть користь і задоволення від їх читання. А для кожного українця книга буде присутньою в особистісному житті, як порадник, як співрозмовник, як  друг і учитель.

#національнийтижденьчитання

#тижденьчитання2023, #бутисвоїми