Іван Тандитний був справжнім другом та відважним воїном України

08 грудня 2023  року  – річниця із дня загибелі нашого земляка, захисника України Тандитного Івана Олексійовича.  Із 2015 року Іван служив у Національній гвардії України. Воював на Херсонському і Донецькому напрямках. Служив у 59-ій окремій мотопіхотній бригаді, був командиром стрілецького відділення.

Народився Іван Тандитний у с. Яланець. Люблячий чоловік та батько, турботливий син та брат, справжній друг– таким його назавжди запам’ятали рідні й близькі. А ще як відважного воїна, відданого патріота, справжнього українця…   

   Коли росія розпочала повномасштабну війну проти України, Іван  був серед перших, хто стали на захист Батьківщини.  У грудні  2022 року командир стрілецького відділення Іван Тандитний  потрапив під важкий обстріл із боку ворога, був поранений. Отримані ушкодження виявилися несумісними з життям. Зірка нашого земляка-захисника навічно згасла у лікарні в Дніпрі. Світлий, чесний, порядний, добрий і щирий … Він назавжди залишився 32-річним.

    Низько схиляємо голови у скорботі,  висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Віримо: Герої не вмирають, бо їх пам’ятають!