Ігор Олегович Гончарук вибрав шлях військового

29 липня минає річниця від дня загибелі уродженця с. Мала Киріївка Гончарука Ігоря Олеговича.   Ігор з дитинства був допитливим хлопчаком  та гарним другом. Навчався у Малокиріївській загальноосвітній школі І-ІІст.  Потім сім’я переїхала жити до Ладижина. Згодом навчався у м. Вінниця.

   В 2021 році Ігор  вибрав для себе шлях військового, підписавши контракт зі Збройними Силами України. Ігор  Гончарук зробив свідомий вибір – захищати країну, родину та кожного з нас.

     З початком російської агресії Ігор Гончарук пішов захищати рідну землю. Брав участь в бойових діях на території Чернігівської та Харківської областей. Відважно проявив себе під час звільнення міста Чернігова.

    29 липня 2022 року, виконуючи бойове завдання під населеним пунктом Перемоги Харківської області, загинув військовослужбовець Збройних Сил України Гончарук Ігор Олегович.

   Тіло загиблого військового доправили до м. Ладижин, де проживає його мати.  02 серпня  2022 року у м. Ладижин  відбулася церемонія поховання  молодого воїна  Ігоря Олеговича Гончарука, який загинув захищаючи Україну. У червні йому тільки виповнилось 20 років…

   Ігор Гончарук наш захисник, борець  за свободу та незалежність України. Згадаймо Ігоря Олеговича Гончарука у день його пам’яті  та схилімо голови перед його відвагою, сміливістю та патріотизмом.

Герої не вмирають!