Інтерактивна виховна година «10 кроків до миру»

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Особливу цінність миру відчули на собі ми українці, адже сьогодні наші захисники ціною власного життя і здоров’я  виборюють мир в Україні. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

День миру заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок вересня.

 У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.

З нагоди Дня миру бібліотекар Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Алла Іванчишина   відвідала учнів 9 – В класу ЗЗСО №1 і провела для них інтерактивну виховну годину «10 кроків до миру». Під час виховної години бібліотекар розповіла про історію свята та як зберегти мир на землі. Діти взяли участь в інтерактивній грі, під час якої на кольорових долоньках писали свої мрії про мир на планеті і кріпили їх на плакат, складали вірші про мир, розшифровували анаграми та складали прислів’я про мир.

Наприкінці заходу бібліотекар побажала учням мирного неба над нашою Батьківщиною та припинення військових дій на території України.