Інформаційний дайджест «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

15 вересня 2022  року  для юних користувачів Комунального закладу «Бершадська бібліотека» розгорнуто інформаційний дайджест «Запобігти. Врятувати. Допомогти»,  захід  приурочений Дню рятувальника.

В дайджесті розміщена інформація про професію рятувальника – благородну, відповідальну і доволі небезпечну. Рятуючи життя інших, рятувальник нерідко ризикує власним життям, постійно кидаючи виклик різноманітним надзвичайним ситуаціям, дивлячись лиху прямо в очі. Рятувальники цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Ось чому служба порятунку користується глибокою довірою та авторитетом серед населення. Наші рятувальники мають Небесну покровительку –ікону Божої Матері «Неопалима Купина», яку вшановують 17 вересня. На цей день припадає День рятівника. Професія рятівника об’єднує відважних, самовідданих , рішучих , сміливих людей. Ця професія дає нам впевненість у тому, що у скрутну хвилину людина не залишиться наодинці з бідою. Порятунок людей, а особливо в надзвичайних ситуаціях – це відповідальна місія, покладена на апарат Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

В День професійного свята щиро вітаємо усіх рятувальників, а також читачів бібліотеки! Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту та нових професійних успіхів!

Запрошуємо усіх, хто цікавиться літературою до бібліотеки, переглянути інформаційний дайджест «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Приємного вам перегляду та читання.