Історична година пам’яті “Гірка правда”

Працівники КЗ “Бершадська бібліотека”  взяли участь у проведенні  історичної години пам’яті “Гірка правда”.

Щороку у четверту суботу листопада, в Україні вшановують День пам’яті жертв Голодоморів. Українцям довелося пережити три голодомори, під час котрих загинуло багато жителів країни.

Бібліотекарі приготували страви, які виснажені голодом дорослі і діти змушені були вживати через брак їжі. Директор бібліотеки Людмила Німчук розповіла молодим бершадчанам про етапи приготування та складники страв зі столу голоду. Звернула увагу, що часто ці страви були не смачними, а подекуди викликали болі та спазми у животі, але голодні люди все одно їх вживали, бо  почуття голоду було нестерпним. Учасники заходу із зацікавленістю та переживаннями слухали розповіді про Голодомори та  оглянули, понюхали , а дехто і скуштував страви приготовлені бібліотекарями.

 Знати, пам’ятати, вшановувати жертв Голодоморів священний обов’язок кожного українця  щоб ніколи більше в Україні не гинули люди через голод і терор.

На завершення Людмила  Німчук запросила присутніх відвідати бібліотеку, де організовані тематичні виставки експозиції на абонементі та  в читальному залі для дорослих і у відділі обслуговування користувачів дитячого віку.