Історичне досьє «Конституція України – вимір історії і часу”

          У читальній залі Бершадської публічної бібліотеки з нагоди Дня Конституції України представлено історичне досьє «Конституція України – вимір історії і

часу».

          28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття Конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.

           На виставці представлено документи, що відображають різні етапи становлення української конституційної традиції. Відвідувачі можуть ознайомитися з історичними фактами, дізнатися про значення кожного етапу конституційного процесу, його вплив на сучасність та майбутнє України.

             Шановні користувачі, завітайте до нас у бібліотеку, тут ви  зможете  не тільки більше дізнатися про конституційне минуле України, але й відчути гордість за свою країну та її правову спадщину!