ІСТОРИЧНИЙ ГОДИННИК ОПОРУ

«Неоголошена війна: хронологія російського вторгнення в Україну»

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.Саме про це роповідається в історичному годиннику опору «Неоголошена війна: хронологія російського вторгнення в Україну» .Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році. Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом».

За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом.

Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, свої ідентичність і цінності як частину європейських. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу.

На абонементі обслуговування дорослих користувачів КЗ «Бершадська бібліотека» організовано тематичну виставку «Неоголошена війна: хронологія російського вторгнення в Україну», запрошуємо завітати до бібліотеки та ознайомитись із представленими виданнями.