Історичний хроноскоп «Нам пам’ять про війну книга залишила»

      На абонементі дорослих читачів КЗ «Бершадська бібліотека» презентована книжкова виставка «Нам пам’ять про війну книга залишила». Для того щоб закріпити й увіковічнити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. Книги про Другу світову війну — це ніби підручник з історії, написаний не датами та мапами, а життями та переживаннями людей.

    Бібліотекар Алла Іванчишина підготувала для читачів добірку книг про Другу світову війну, цей темний період історії  залишив відбиток суму та героїзму на мільйонах людей, з долями та історіями яких можна познайомитись на сторінках неймовірно цікавих книг. Серед них книга «Україна в огні» Олександра Довженка, «Танго смерті» Юрія Винничука, «Троща» Василя Шкляра, «Червоний» Андрія Кокотюхи та ін.

28 жовтня – одна із найбільш значущих дат в історії України. Адже саме в цей день, у далекому 1944, відбулось остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України. Довгим, тернистим і вкрай кровопролитним був шлях визволення українських земель. Україна 1225 днів і ночей перебувала в епіцентрі нищівних фронтових ураганів, які двічі пронеслися територією нашої держави. У ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації.

Запрошуємо  до КЗ «Бершадська бібліотека» переглянути книжкову виставку.