«Назавжди воїни і патріоти» День інформації в читальній залі

15 лютого відзначили 28 річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

фP2150185

15 лютого 2017 року об 11 годині у залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбулися урочисті заходи. 

Провідний быбліограф читальної зали Сидоренко Ніна Андріївна проводить огляд книжково – ілюстративної виставки

фP2150190

фP2150176

Виставка – спогад  «Афганськими дорогами» До 28 – річчя виведення радянських військ з Афганістану для учнів (15.02)

фP2150183

  Ддля різних груп читачів.

фP2150191

 Інформаційний дайджест «Війна пройшла по їхніх долях» для різних груп читачів. Центральна районна бібліотека.

В цей день оживають спогади, поминають загиблих, говорять про обов’язок, військову присягу. Так було і цього разу в читальному залі райбібліотеки, де відбувся день інформації “Назавжди воїни і патріоти”. Провідний бібліотекар вела мову про афганську війну 1979 – 1989рр. Якби історики не називали цю війну – неоголошеною, несправедливою, безглуздою – вона для її учасників так і залишиться назавжди війною. З її жорстокістю, нелюдськими законами та випробуваннями. В інформаційному повідомленні “Афганська війна очима сьогодення” акцентувалась увага на важких буднях війни та мужності людей, які побували в епіцентрі того кривавого конфлікту. Учні  зачитали рядки з листів воїнів та вірші.  Христич Марина переказала розповідь рідного дядька про його участь в тій війні. А ще наголосила, що сьогодні “афганці” мають чітку громадянську позицію, багато хто з них були учасниками революції гідності, зараз займаються волонтерською діяльністю.