Заходи До Всеукраїнського дня бібліотек (30.09)

Заходи До Всеукраїнського дня бібліотек (30.09)

До всеукраїнського Дня бібліотек працівниками відділу з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ для читачів – дітей презентували бібліофотоколлаж «Я люблю бібліотеку»

002

На абонементі з обслуговування дорослих читачів відбулася – виставка – презентація новинок «Нові книги – зроби свій вибір» та – фотовиставка «Бібліотека – територія творчих ідей, цікавих думок і позитиву»

Грабова О

На фото завідуюча Війтівською сільською бібліотекою Олена Грабова

Вінницькою обласною державною адміністрацією Управлінням культури і мистецтв грамотою нагороджена Єгорова Світлана Юріївна бібліотекар ІІ – ої категорії відділу з обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи на Вінниччині та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

DSCN5686

Від Вінницької обласної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва нагороджена дипломом за участь у конкурсі «Історія бібліотеки в есе, міфах, легендах та анекдотах» завідуюча Лісниченською сільською бібліотекою Зарічанська Лідія Іванівна.

DSCN5687

Вітання начальнику відділу культури і туризму Бершадської РДА від бібліотечних працівників району з Днем Віри, Надії, Любові і матері їх Софії

DSCN5688