5 жовтня – Всесвітній день вчителя

                        

    У КЗ «Бершадська бібліотека» презентується книжкова викладка « Усе починається з учителя ,   яку підготувала бібліотекарем  з обслуговування користувачів юнацького віку Олена Маліцька з нагоди святкування Всесвітнього дня вчителя.

    Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році,  як Всесвітній день вчителя (World Teaches ‘Day).
   У професійне свято вчителів, викладачів і працівників сфери освіти відзначається особлива роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.
Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers), яка відбулась 5 жовтня 1966 року в Парижі. У результаті представниками ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці був підписаний документ «Рекомендації щодо статусу вчителів» (Recommendation concerning the Status of Teachers).
   У Всесвітній день вчителя, ООН пропонує усім  громадянам на хвилину задуматися про те, як змінив їхнє життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли.