День інформації “Назавжди воїни і патріоти”

15 лютого в нашій країні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. В цей день оживають спогади, поминають загиблих, говорять про обов’язок, військову присягу. Так було і цього разу в читальному залі райбібліотеки, де відбувся день інформації “Назавжди воїни і патріоти”.

ф030

Провідний бібліотекар вела мову про афганську війну 1979 – 1989рр. Якби історики не називали цю війну – неоголошеною, несправедливою, безглуздою – вона для її учасників так і залишиться назавжди війною. З її жорстокістю, нелюдськими законами та випробуваннями.

ф100_1863

В інформаційному повідомленні “Афганська війна очима сьогодення” акцентувалась увага на важких буднях війни та мужності людей, які побували в епіцентрі того кривавого конфлікту. Учні  зачитали рядки з листів воїнів та вірші.

ф100_1887

Христич Марина переказала розповідь рідного дядька про його участь в тій війні. А ще наголосила, що сьогодні “афганці” мають чітку громадянську позицію, багато хто з них були учасниками революції гідності, зараз займаються волонтерською діяльністю.