Дитинства чисте джерело

Дитинства чисте джерело

Фахівці відділу з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ вважають, що в спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв, тому літні канікули – це важлива пора  для бібліотекарів книгозбірні, головна мета яких – показати дітям, що бібліотека не тільки дім книг, але й територія захоплюючих і веселих подорожей.

Червень – перший місяць прекрасної пори року – літа. Місяць соковитих черешень і запашних полуниць, місяць першої сіножаті та найдовших днів року. А ще 1 червня святкується дуже гарне свято – Міжнародний день захисту дітей, день дитинства.

IMG_202

Для учнів 3-х клазів ЗОШ №1 (Класоводи Мартич В. І., Вакуленко Л. М.) бібліотекарі відділу з обслуговування дітей  Світлана Єгорова та Олена Струтинська підготували цікаву ігрову програму «Дитинства чисте джерело».

IMG_0215

Під такою назвою було оформлено книжкову виставку-калейдоскоп  у центральному сквері міста.

IMG_309

Під час свята для дітвори було проведено жартівливі ігри «Збираємося в похід», «Повтори та розсміши», конкурс « Дайте відповідь мені, правду я кажу чи ні?», також діти розгадували «Казковий кросворд».

455

Діти були дуже  активними і залишилися задоволені святом. Спільними іграми та конкурсами бібліотекарі створити для малят  атмосферу радості, довіри та доброти.

IMG 756

По закінченні свята усі отримали солодощі.

IMG_640