Диво-мандрівка до країни Читалії

Диво-мандрівка до країни Читалії

Ох і квапиться літо до нас! Сонцем осяяне, суницями присмачене, росами вмите, зустрічами з друзями звеселене, домашніми завданнями не заклопотане, відпочинком та розвагами начинене, наче кавун насінинами. І поспішає подарувати дітям три місяці літніх теплих днів, щоб усі гарно відпочили, засмагли, прочитали безліч цікавих книжок, та зробили всі справи, які запланували на літо.

IMG_925

З метою знайомства з бібліотекою 31 травня відділ з обслуговування дітей відвідали учні 1 – Б, 1 – В, 2 – В класів ЗОШ №1 (Класоводи: Григорук Г. І., Загоренко Н.А., Савченко О. М.). Бібліотекар Світлана Єгорова підготувала та провела презентацію бібліотеки під назвою «Диво-мандрівка до країни Читалії ».

IMG_4512

Діти із задоволенням брали участь у  вікторині «Чарівними стежками казок», грі «Загадкові лабіринти»,  переглянули повчальну лялькову виставу «Чарівна сметана», розповідали про свої найзаповітніші мрії, ознайомилися з найновішими дитячими книгами та періодичними виданнями. Під кінець заходу  учениця 1 – Б класу Волинська Таня подарувала для усіх присутніх пісню «Сонячний промінчик».

IMG_0535

Дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії, багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати, завітавши до нашої  бібліотеки .