Дзвінка струна Лесиного слова

25 лютого Україна відзначала 145 річницю від дня народження геніальної української поетеси, письменниці та громадського діяча – Лесі Українки. Про геніальну українку написано та сказано досить багато. Однак, кожного разу, коли ми звертаємось до творчості письменниці ми знову і знову відкриваємо для себе нові цікаві сторінки з її життя, які постійно нагадають нам, як треба любити і жити заради рідної Батьківщини та її народу. Бершадська центральна районна бібліотека також долучилась до відзначення цієї дати.

Для учнів професійно – технічного ліцею (група 71, класний керівник Бурдейна І.В.)бібліотекарем  з обслуговування юнацтва О. Бабій було організовано творчий портрет  «На крилах Лесиних пісень».

Для учнів 2 – А класу ЗОШ№1, класовод Кокоша Любов Михайлівна, працівники відділу з обслуговування дітей  С.Єгорова та О. Струтинська провели поетичну годину «Дзвінка струна Лесиного слова». Діти з цікавістю слухали розповідь про дитинство Лесі Українки,учні декламували ранні Лесині вірші, ознайомилися з книгами відомої поетеси.