Екскурсія в бібліотеку “Книжкова скарбниця”

5 червня у відділі з обслуговування дітей Бершадської районної бібліотеки відбулася екскурсія в бібліотеку під назвою «Книжкова скарбниця». Бібліотеку відвідали вихованці пришкільного табору відпочинку «Зодіак» ЗОШ №3: загін № 17 «Сонечко», №19 «Водограй», №20 «Смайлики», №16 «Дощик», 18 «Веселка» та загін №22 «Фіалка».

Під час екскурсії діти переглянули лялькову виставу «Країна Казкарія», взяли участь у конкурсі загадок «Цікавинки для розумників», вікторині «Спортивні загадки для любих хлопчаків».

Під час перегляду книжкової виставки-калейдоскопу «Чарівна й радісна пора, коли сміється дітвора» діти ознайомилися з літературою, яку можна читати під час літніх канікул. Їм було запропоновано книги із серій «Веселка», «Весела родина», «Малятам про звіряток», «Сонечко».

Особливою популярністю серед їх ровесників користуються книги письменників Всеволода Нестайка,  Миколи Носова, Василя Сухомлинського, Сашка Дерманського, Наталі Забіли та ін.

Також вони виявили інтерес до дитячих періодичних видань «Колосок», «Ангелятко», «Ангеляткова наука», «Вінні та його друзі», «Маленька фея та сім гномів», «Маленький розумник» та ін.

Багато дітей із задоволенням записалися до бібліотеки і взяли книги, газети та журнали в тимчасове користування.