«Fit in Fakten» – проєкт з підвищення медіаграмотності

Бершадська публічна бібліотека отримавши комплект настільних ігор та постерів від науково-популярного медіа «Куншт» та Goethe-Institut (Ґете-інституту)в Україні, створила в читальному залі ігровий куточок медійної грамотності Fit in Fakten — Playchecking (гра слів із перевіркою фактів).

Бібліотека із задоволенням приймає користувачів, які мають можливість познайомитися з іграми та провести цікаво і пізнавально час. Мультидисциплінарний проєкт «Fit in Fakten» присвячений підвищенню медіаграмотності серед різних категорій населення, їх взаємодії та розвитку критичного мислення. Проєкт реалізується в Україні у партнерстві з Фундацією розвитку інформаційного суспільства (Варшава), освітньою платформою Facts for Friends (Гамбург), бібліотечними асоціаціями Німеччини та України за підтримки МЗС Німеччини. «Якщо знаєш – помічаєш», «Навігація у медіапросторі», «Лото з медіаграмотності», «Країна легенд», «Інформаційний лабіринт», «Медіа-млин», «Намалюй свій знак» – це ігри в які можна пограти і які вчать цифрової грамотності через альтернативні методи. Люди різного віку пізнають цей світ та поглинають інформацію по різному. Особливо, що стосується цифрової та медіаграмотності. Молодь більш легко вчиться та сприймає, людям старшого віку потрібні інші методи для сприйняття інформації. Дані ігри дають можливість навчитися цифрової грамотності легко і цікаво, поділитися та обмінятися досвідом.

Наша книгозбірня завжди радо зустрічає відвідувачів і має що їм запропонувати: до великого розмаїття книг додалися ще і цікаві ігри та вікторини. Ми запрошуємо до себе в гості, почитати захопливу книгу та пограти в цікаву гру. 

#FitinFakten #factchecking