Виставка – реквієм «Пам’ятаймо ! Герої Небесної Сотні !»

Неб-Сот.012

Неб-сот.018

 

18 лютого в Бершадській районній бібліотеці увазі читачів запропонована виставка – реквієм «Пам’ятаймо ! Герої  Небесної Сотні !», приурочена вшануванню пам’яті борців за волю та гідність України, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

20 лютого на площі Героїв українських майданів буде проведено мітинг-реквієм. Передбачається, що захід буде поминальним, об’єднуючим, консолідуючим, тому відбудеться спільний молебень різних конфесій за увічнення великої людської, громадянської і національної відваги

та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, вшанування Героїв Небесної Сотні. Біля Пам’ятного Знаку Героїв Небесної Сотні відбудеться покладання квітів, а також за ініціативи громадськості буде викладена свічкова композиція «Герої не вмирають».

Цього дня у церквах та храмах району відбудуться поминальні молебні та богослужіння за вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Неб-сот-019