Година спілкування «Бережи себе для життя»

 ф 005

7 квітня 2017 року з метою  пропаганди здорового способу життя, розвитку здоров’я дітей та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у відділі обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки  пройшла година спілкування для читачів – дітей «Бережи себе для життя». Також відбулась презентація виставки – застереження «Квиток до Країни «КАЙФ» в один бік?»

Всесвітній день здоров’я  відзначається щорічно 7 квітня  від дня створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я.

За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) стали 191 держава світу.

Щорічне проведення Дня здоров’я ввійшло в традицію з 1950 року. Заходи цього дня проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров’я в їхньому житті.

Бібліотекарі Бершадської центральної районної бібліотеки обговорили з дітьми важливі аспекти збереження здоров’я: дотримання режиму дня, повноцінне харчування, дотримання правил техніки безпеки під час перебування на річці, під час переходу вулиці, під час поїздки в громадському транспорті, екологічні проблеми довкілля та їх вплив на здоров’я людей.

Діти прийшли до висновку, що  необхідно вести здоровий спосіб життя, тому що він  є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.