Хто ж такий для народу Т. Г. Шевченко? Опитування користувачів бібліотеки.

“Шевченко Україні – на всі віки”

 ф1

В читальному залі Бершадської центральної районної вже кілька днів поспіль ми говорили про Тараса Шевченка. Наші відвідувачі – і дорослі, і малі – свої думки про Великого Поета (коротко і лаконічно) написали на звичайних стікерах. Маємо на меті їх використати при оформленні виставки під час проведення районного свята до дня народження Кобзаря. Живописець і художник увесь час поєднувались в Шевченкові, гармонійно доповнюючи один одного. Раніше за все він відчув себе художником, поезія прийшла незабаром, та все ж дещо пізніше. Поетична спадщина Шевченка налічує понад 240 творів, а мистецька – близько 1300 робіт (олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків).

ф4

Сама кількість мистецьких творів свідчить, що малярству він приділяв велику увагу. Однак за життя творця жоден його сучасник не мав повного уявлення про нього як художника. А слово Шевченка ще за життя його принесло йому славу. Словами Шевченка народ заговорив про свою долю. Це слово – “велике” і “святе”, тихе і гнівне, “добре” і “кротке”- прозвучало з вуст учасників літературного калейдоскопу, який відбувся в читальному залі.

ф2

Оформляючи і представляючи матеріали виставки  “Шевченко Україні – на всі віки” закликали слухачів  перейнятись його пошуком життєвих істин, борінням думок і почуттів, біль і радість його живої душі прийняти у глибину своєї душі. Чим більше ми знатимемо сьогодні про життя поета, про все і всіх, пов’язаних з його життям, тим глибше осягнемо поетове серце.

ф3

До дня вшанування поета працівники Бершадської центральної районної бібліотеки провели опитування : хто ж такий для народу Т.Г. Шевченко?  В опитувані взяли участь користувачі бібліотеки.

 

Теги: