Інтелектуальна гра «Вивчайте, любіть свою мову»

 Наша рідна українська мова – одна х найбагатших і наймелодійніших мов світу. ЇЇ порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний улюблений символ українців. Мова наша схожа на спів солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого птаха.

014

7 листопада з нагоди Всеукраїнського дня писемності та мови працівники Бершадської центральної районної бібліотеки Катерина Нагірняк та Олена Маліцька провели інтелектуальну гру «Вивчайте, любіть свою мову», в якій взяли участь учні 10 – Б класу Бершадської ЗОШ №1.

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

017

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків та не знати свою рідну мову.

016

На абонементі з обслуговування юнацтва Бершадської центральної районної бібліотеки організовано книжкову виставку «Мова і писемність – категорії вічні».