Історична подорож «Мужність і відвага крізь віки»

 

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, і День захисника України. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою.

 

Працівники відділу з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ Олена Струтинська та Світлана Єгорова провели історичну подорож «Мужність і відвага крізь віки» для учнів 5-Б класу ЗОШ№1 та «Козацьку вікторину».

 IMG_2693

Дітям цікавобуло дізнатись, як козаки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день. У народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

IMG_2700

Наша ненька Україна переживає складні часи, адже на Сході України, де гинуть найкращі сини України лунають нові постріли та вибухи гранат.

 

Україна сьогодні – незалежна держава. Українські захисники покликані охороняти незалежність рідної землі. Збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв! Слава Україні! Героям слава!