Історичний екскурс «Українська хата – книга життя»

Своя хата – своя правда

100_3120

       Напередодні календарного циклу новорічно-різдвяних свят відбулось чергове заняття слухачів університету третього віку. Присвятили його оригінальній і глибокій культурі українців, системі знань, уявлень про себе і оточуючий світ, світогляду, формування якого сягає в глибоку давнину.

100_3118

Поділились думками і спогадами про народні обряди, звичаї, обереги. Історичний екскурс «Українська хата – книга життя» підготувала працівник читального залу Бершадської центральної районної бібліотеки Ніна Сидоренко.

100_3110

Життя плине невпинною рікою і ставить усе нові проблеми та завдання. І, долаючи їх, українці завжди впізнані своїми традиціями, піснями, словом… Інформаційну годину про наші імена, які, як і доля даються нам невипадково, роль в житті людини її дати народження, певні знання з цікавої науки нумерології провела вчитель за фахом, колишній директор будинку дитячої творчості, рукодільниця Тетяна Іванівна Тартачна.

100_3113

Свята закінчаться, але не закінчуватимуться нові зустрічі, екскурсії, знайомства у небайдужих слухачів, яких зорганізувала Ірина Віталіївна Садурська- працівник територіального центру соціального обслуговування.

100_3117

100_3109