“Ким бути? Яким бути?” Проблема вибору професії

Ким бути? Яким бути?

 

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – дуже відповідальне рішення, адже потрібно передбачити масу факторів: обрана спеціальність повинна не тільки подобатись, а й бути затребуваною до моменту закінчення вузу.

Як же визначити майбутній фах, щоб не викинути на вітер  роки навчання? Відповідь на це та багато інших запитань можна дізнатися з матеріалів книжкової виставки-інформації «Ким бути? Яким бути?», оформленої працівниками  відділу з обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки.

ф004 (2)

На експозиції кожен абітурієнт знайде інформацію про найпопулярніші і найпотрібніші в країні професії з описом вимог, обов’язків і навіть місць навчання, найновіші довідники з різних галузей знань, що містять умови вступу до ВНЗ, матеріали про зовнішнє тестування. Допитливим читачам буде цікаво ознайомитись  «Топ – 10 найбільш затребуваних професій».

ф005

Статистика говорить про те, що тільки 22% всіх випускників ВУЗів і спеціалізованих установ освіти ідуть працювати за фахом. Тож якщо ви не знаєте, який фах обрати, на кого піти вчитися, запрошуємо вас до перегляду нашої виставки, яка допоможе вам виявити свої професійні уподобання, знайти власне місце в житті.