Літо кличе до бібліотеки

літо-9

Фотоконкурс “Сфотографуйся у найдивовижнішому місці з книгою”літо-6Під час перегляду лялькової вистави “Звірята лікують

книгу”літо-5

Учасники пришкільного табору “Романтика” ЗОШ

№1літо-4

Ляльковий театр “Буратіно” запрошує на виставуліто-3

“Калейдоскоп літніх квітів” літературні пазлиліто2

Загони “Мак” та “Колосок” у читальній залі

Літо-1

 

Гра- конкурс “Читати – все знати”

Літо – це пора канікул, пора здоров’я, відпочинку, ігор, засмаги… Надзвичайно цікаво влітку в бібліотеці, бо відпочинок для дітей це читання улюблених книг, спілкування з однолітками та друзями. Саме тому тут для проведення змістовного дозвілля дітей було розроблено програму літнього читання «Барви сонячного літа» та заплановано безліч цікавих різноманітних заходів по популяризації книги.

Старт веселого галасливого літа розпочався проведенням флеш – мобу з вихованцями дитячо – юнацької спортивної школи на стадіоні «Колос» мета якого привернути користувачів дітей до читання, книги та спорту. Маленькі спортсмени познайомились з бібліографічним оглядом літератури «Спортом займайся – здоров’я набирайся» та взяли участь в вікторині «Футбол – гра мільйонів»

Презентацію бібліотеки проведено для вихованців пришкільного табору «Романтика» ЗОШ №1. Учні 6,7,8 класів познайомились з історією створення бібліотеки, її відділами, фондом, правилами користування, періодичними виданнями. З задоволенням переглянули лялькову виставу «Звірята лікують книгу» учні 1-4 класів пришкільного табору «Зодіак» ЗОШ № 3. Юні читайлики взяли участь в складанні літературних пазлів «Калейдоскоп літніх квітів» та у фотоконкурсі «Сфотографуйся  у найдивовижнішому  місці з книгою» . Канікули продовжуються. Різноманітні бібліотечні  заходи не залишать байдужими читачів, а спілкування з книгою відкриє для них незвіданий дивовижний світ.

Читальний зал райбібліотеки відвідали загони “Мак” та “Колосок” пришкільного табору відпочинку та оздоровлення “Романтика” Бершадської ЗОШ№1. Презентацію читального залу та гру-конкурс “Читати – все знати” підготували для них бібліотекарі Сидоренко Н.А. і Лева Н.В. Діти ознайомились також з дитячими енциклопедіями, журналами, виставкою дитячих малюнків.