«Нехай земля квітує всюди – природу збережемо, люди!» виставка-заклик

IMG_20190422_085358

22 квітня по всій планеті відзначається День Землі. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і, в той же час, корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і на усталення людської відповідальності.

До уваги своїх користувачів читальний зал Бершадської центральної районної бібліотеки презентував виставку-заклик «Земля моя – планета чарівна» з метою спрямувати та привернути уваги користувачів бібліотеки до існуючих і ймовірних проблем нашої планети.

На виставці представлена література по питаннях  охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті, матеріали з основ екології, охорони живої природи, екобезпечного розвитку. Ті  користувачі, які захоплюються природою рідного краю, знайдуть цікаву та корисну інформацію в книжкових виданнях, з якими ознайомила бібліограф Ірина Плетньова.

IMG_20190422_135041

Тож, шановні користувачі, станьмо  розумними господарями на своїй землі і пам’ятаймо, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

IMG_20190422_134952