Патріотична година до дня Соборності України «Разом ми сила»

«Разом ми сила» – під такою назвою 20 січня 1917 року пройшла патріотична година до дня Соборності України для учнів 7-А класу ЗОШ №1(класовод Фурманська Д.Д) . Бібліотекарі відділу з обслуговування дітей Олена Струтинська  та Світлана Єгорова  розповіли школярам про історію державотворення України,формування національної свідомості, виховання любові до Батьківщини, поваги до її символів.

a2

Учні відповідали на запитання вікторини та читали вірші про Україну. За допомогою метода «Мікрофон» діти давали відповіді на поставлені питання, стосовно тематики заходу. Отримували відповіді  на те, що їх найбільше зацікавило, та зробили певні висновки для себе.

a1

Книжкову виставку »Соборність – це єдність і злагода» представила заввідділом обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки Тетяна Захарчук.

Школярі подякували бібліотекарям, та запевнили, що Україна наш спільний дім, тож вони будуть дбати, щоб в ній завжди був добробут та лад, мир і злагода, щоб  наша країна залишалась єдиною, соборною і незалежною.