“Почитайте разом з нами”

“Почитайте разом з нами”

Кажуть Інтернет поступово витіснить всі паперові видання. Навіть книги. А здається – одне одному не заважає. Працюючи в читальному залі райбібліотеки, бачимо великий інтерес наших читачів до періодичних видань. Безперечні фаворити: “Бершадський край”, “Вінниччина”, “Здоров’я і довголіття”,   “Психология и я”. Це так! А є ще в кожного з читачів особливо улюблені, чергового номера якого чекають з нетерпінням. В загальному рахунку – їх чимало, але сьогодні хочеться сказати про одне таке видання Це журнал – “Личности”.

12

 

Журнал про відомих людей, які створювали та зміцнювали світ в якому живемо. Підбір героїв такий, що журнал цікавий різним людям – незалежно від віку, освіти, заняття, стилю життя. Вражає багаство ілюстрованого матеріалу, оформлення статей. “Ізюминка” журналу – абсолютно точний баланс.

11

Крок в сторону, і ми отримали б белетристику із життя великих людей, яких чимало. Крок в іншу – і це вже були б сухі академічні дослідження, яких теж достатньо. Та журнал “Личности” тримається, як кажуть, на кінчику ножа – і виходить нова якість. В наступному 2017 році ми знову отримуватимемо це видання.

13