Поезія Віталія Іващенка в читальному залі районної бібліотеки

Кілька років назад в одній із радіопередач звучало поетичне слово Віталія Іващенка. Залишилось приємне враження. Потім було знайомство з його творчістю завдяки інтернету. А цього року читальний зал Бершадської райбібліотеки отримав від автора дві посилки його поетичних збірок.
Віталій Іващенко
Віталій Іващенко – доцент Національного технічного університету України ” Київський політехнічний інститут”, Заслужений працівник культури України. Видав 18 збірок філософської і любовної лірики: 9 українською, 6 російською мовами і 3 двомовні збірки.
a11
Чи читають сьогодні поезію? Можливо рідше і все ж читають. Віршовані рядки часто зустрічаються і в соціальних мережах. Там же прочитала про поета В.Іващенка: “Найкращий сучасний поет України, справжній громадянин, який несе до громади щирі почуття любові до нашої неньки”. Пише про щире кохання, пізнання навколишнього світу, неповторність кожної миті життя. Багатьом імпонує його настрій, глибокий зміст  думок, лаконічність слова. Поезія, за визначенням   Віталія Іващенка – це перш за все мистецтво. Найдемократичніше мистецтво в світі. Це – простір духу.
Поезія – не спів про квіточки,
Не вибрики. В ній на Людину вчаться.
Це спосіб, як до істини дійти,
Пізнати світ, себе, любов і щастя.
Придбати книги можна у автора  написавши на адресу: Іващенку Віталію, до запитання, м.Київ, 03110 чи на електронну – [email protected]  або зателефонувавши 096-216-59-58.
Поетичні рядки роблять нас чутливішими до гарного слова, краси, вчать насолоджуватися миттєвостями, наповнюють життя прекрасним. Запрошуємо до читання. Гарного відпочинку з книгами Віталія Іващенка. Чекаємо вас у нашій бібліотеці.
Провідний бібліотекар читальної зали Н.Сидоренко