Презентація книги Федора Харитоновича Шевчука “Портрети”

Ш-1

13 травня 2014 року в читальній залі Бершадської  районної бібліотеки відбуласьпрезентація книги Федора Харитоновича Шевчука  «Портрети». Ця книга незвична – вона писалася протягом багатьох років, і містить розповіді про земляків – бершадців, які своєю працею звеличували і звеличують рідний край та країну у різних сферах діяльності, які були і залишаються прикладом вірного служіння справі і людям. З вітальним словом виступила головний спеціаліст відділу культури і туризму Тиворська Тетяна Павлівна.

Ш-5

Також на презентації були присутні колеги та друзі автора: Маніленко П.В., Погончик Г.О., Рудик М.С., Похила П.П., Балан В.Я., Степовий О.П. та сільські бібліотекарі району.

Ш-6

Ш-4

 

 

Ш--3

Ш-2

 

Талановита людина завжди має що сказати людям. Багаторічні спостереження,

зустрічі, роздуми лягли в основу книг автора Ф.Х. Шевчука. Він автор та співавтор десятка книг з краєзнавства та публіцистики. Бібліографічний огляд «Любов до рідного краю народжена словом і серцем» по творчості Федора Харитоновича провела бібліотекар ІІ категорії Бабій Ольга Сергіївна

Ш-266

«Свято серед будня»(1996р.), «Слово на долоні», « З минулого в майбутнє». Історико – публіцистичний нарис про Бершадський спиртовий завод (2001р.) «Тридцять пам’ятних літ – в ім’я прийдешнього»  про історію і сучасність Бершадського електротехнічного заводу (2004 р.) «Вогонь в одежі слова» (2006 р.), «Серединка – тепла крапка на карті України» (2008р.),»Веселе роздоріжжя» (2014).

У нашому районі десятки місцевих авторів, людей неординарних, талановитих, які видали свої книги, а редактором та наставником їх творів був Ф.Х. Шевчук. Це і В.М. Думанський,  А.І. Мельник, М.С. Рудик,               Т.Н. Кучанська, Ю.Л. Цінчик, В.М. Корнелюк та інші.

З музичними дарунками привітати автора прийшли учні та викладачі дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького : Мураховська, К.К., Сторожук Н. С.,Баранова Л.Г., Лавренюк А.,Качан В., Борткова  Д. Звучали твори «Зелений гай», «Летіла зозуля», «Ой піду я до млина», «Світло і тіні», «Зоре моя вечірняя».

Ш-7

 

 

Ш-261

 

Ш-263

Творча, неспокійна вдача не дає автору заспокоюватися досягнутим, він постійно в пошуку. Мріє, аби на Бершадщині всі знали про своїх славетних земляків, які трудилися і трудяться в різних галузях нашої країни. Федір Харитонович розповів,  як працював над книгою «Портрети». І запевнив, що вже майже готова до виходу друга книга «Портретів»

По закінченню директор районної бібліотеки Бернацька Лідія Луківна привітала Федора Харитоновича Шевчука з виходом книги та подякувала за подарунки усі сільські бібліотеки та районна отримали від автора видання «Портрети».

Ш-8

Творчість Федора Харитоновича – доброзичлива, щира, правдива, вона – збагачує, додає людям віри, надії, світла. Давайте разом визнаємо, що це щастя – жити для когось, щоб хтось мав насолоду бодай усміхнутися від того, що ти є …

Ш-10

Ш-9