Районний семінар для бібліотечних працівників “Формування правових знань серед дітей і юнацтва

семінар22 жовтня в  читальній залі районної бібліотеки відбувся районний семінар для бібліотечних працівників “ Формування правових знань серед дітей і юнацтва ”.  В найбільшій мірі успіх роботи бібліотек з виховання правової культури серед дітей і молоді залежить від співпраці  з батьками, місцевою владою, нав­чальними закладами, правоохоронними органами .

Про основні напрямки діяльності бібліотечних установ з формування та популяризації правових знань розповіла директор Л.Л. Бернацька. На семінарі виступили начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Бершадського РВ УМВС майор міліції Вєтров І.Л. і старший оперуповноважений капітан міліції Сполітан С.Д., які інформували про профілактичну роботу кримінальної міліції у справах дітей щодо попередження негативних явищ серед  підростаючого покоління.

Методичні консультації  з організації  актуальних правовиховних форм роботи  серед  юних читачів подали бібліотекар І кат. абонементу з обслуговування юнацтва Лева Н.В., бібліотекарі відділу з обслуговування дітей Єгорова С.Ю. і  Струтинська О.М.Книжкову виставку “Молодь. Закон. Право” презентувала провідний бібліотекар читального залу Сидоренко Н. А.   Бібліотечні працівники обговорили актуальні питання  забезпечення всесторонньою інформацією молодих сімей  і молоді про законодавчі акти, що стосуються їх, формування культури поведінки дітей, залучення дітей і підлітків до  бібліотечних акцій.

 

семінар-2