“Славимо день Перемоги і будемо мир берегти” виставка – інсталляція

Єдиною ходою з площі Героїв України до Меморіалу слави пройшли бершадці центральними вулицями міста. Керівництво району, голови та члени ветеранських організацій району і міста, воїни – інтернаціоналісти, учасники АТО, делегації трудових колективів та організацій, підприємств та установ, школярська молодь та студенти під звуки духового оркестр, крокуючи колоною, відчували єдність у боротьбі за незалежність України протягом різних історичних періодів.

ф006
Фотографії земляків – Героїв Радянського Союзу, прадідусів, рідних і близьких, що загинули у Другій світовій війні, свідчили про незабутню пам’ять за тих, хто забезпечив мирне небо на довгих 70 років.
Учасники ходи поклали квіти до Меморіалу слави міста та пам’ятних знаків загиблих земляків на Сході України.

ф008

9 травня 2017 року біля Меморіалу слави міста з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся урочистий мітинг, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко, голови та члени ветеранських громадських організацій, учасники АТО, делегації трудових колективів, організацій та підприємств, громадськість міста, школярі та молодь міста.

ф016
З вітальним словом до присутніх зверталися керівники району та міста, ветеран Другої світової війни Дмитро Лісіцин, голова міської організації ветеранів війни і праці Людмила Князєва.
Хвилиною мовчання вшановано загиблих у роки Другої світової війни земляків та загиблих у війні на Сході країни. До Меморіалу слави, пам’ятних знаків та дощок покладено гірлянди та квіти.

ф017