Урочисті проводи до Лав Збройних Сил України

Вже стало доброю традицією на Бершадині щороку весною та восени  урочисто проводжати юнаків до Лав Збройних Сил України. Привітати майбутніх солдатів прийшли сьогодні керівники нашого району,та міста.

a 014

 

 

 

 

 

Сьогодні служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Ми переконані, що ви успішно оволодієте знаннями  і навичками необхідними для проходження служби у військових частинах Збройних Сил України. Будьте гідними нащадками слави своїх батьків дідів, героїв – бершадчан.

Військовий комісар Бершадського комісаріату полковник Валерій Іванович Плахотнюк по центру, керівництво та призовники та їх батьки.

a 011

 

Впродовж історії на долю українського народу випало чимало випробувань. Визвольна боротьба українського козацтва, подвиг героїв Крут, героїчна боротьба  наших солдатів у роки ІІ Світової війни. Працівники Бершадської центральної районної бібліотеки оформили виставку “Захисник вітчизни- гордість народу, відвага, мужність, честь.

                  Понад 70 років наш народ  жив у мирі, та нажаль зараз Україна переживає надзвичайно складні часи. Розпалена російською пропагандою ворожнеча переросла  в військові дії на Сході нашої держави. Та ми віримо, що зусиллями нашого народу великим прагненням до спокою і злагоди у нас на Україні наступить мир.

У присязі, яку приймають воїни Збройних Сил України є слова, що переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. Це найвища честь, покликання й обов’язок кожного чоловіка захищати свою землю.

    a019

Музичні вітання: «Любов – Україна» – виконує солістка РБК  Інна Жучишина

 вокальний  ансамбль викладачів ДМШ ім.Р. Скалецького  «Утоптала стежечку»

 «Мамина молитва» –  виконує  солістка  РБК Світлана Погребняк.

святкову концертну програму продовжує викладач ДМШ  Оксана Гончарук. «Я зійду колоском»

a020

 «Нехай квітує Україна» – співає Лариса Фартушняк