В новий рік з новими книгами

В новий рік з новими книгами

Нещодавно бібліотечний фонд відділу з обслуговування дітей поповнився новими та актуальними книгами, які були придбані за кошти з міського бюджету. Юні читачі мають змогу прочитати книги, написані вітчизняними та зарубіжними письменниками, дізнатися про різні країни, відкрити для себе щось нове, пізнати добро і зло, поринути у фантастичні мрії.

1

В нашій бібліотеці ви можете знайти дитячі книги найрізноманітніших жанрів.  Запити читачів, змістовність, гарні малюнки, креативний книжковий дизайн — ось лише деякі з критеріїв підбору літератури, на які ми звертаємо увагу  ще до того, як книжка займе своє  унікальне місце на полицях бібліотеки.

2

На вас чекають зустрічі з книгами В. Рутківського «Джури і кудлатик», Гаврош О. «Неймовірні пригоди Івана Сили», Дал Р. «Чарлі і шоколадна фабрика», серія книг Матюшкіної  К. «Прикольний детектив» про кота да Вінчі, фентезі- трилогією  Щерби Н. «Чароділ» та «Часодії», Портер Е. «Поліана дорослішає»,  пригодницькою повістю З. Мензатюк «Таємниця козацької шаблі» та багато інших.

3

То ж запрошуємо усіх бажаючих поринути у дивовижний книжковий

світ.

Заввідділом з обслуговування

дітей Бершадської ЦРБ                                                       Т. Захарчук