“Війні немає забуття” Зустріч з ветеранами у бібліотеці

«Війні немає забуття»

 

З нагоди 72-ої річниці від Дня визволення Бершадщини від нацистських окупантів, яке відзначається 14 березня, в Бершадській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч учнів Бершадського професійно-технічного ліцею з ветераном Великої Вітчизняної війни, інвалідом І групи Лісіциним Дмитром Климовичем, та головою районної організації ветеранів Крамаром Володимиром Максимовичем. Усі з цікавістю слухали розповідь очевидця  подій 1941 – 1945, Дмитра Климовича, який пройшов усю війну від самого її початку і до Перемоги. Він визволяв Бершадщину і вважає її своєю Батьківщиною. Володомир Максимович розповів, як саме в ході Умансько – Ботошанської операції було визволено села Бершадського району та місто Бершадь.

На запрошення ведучої, бібліотекаря І категорії читальної зали Наталіі Леви в пам’ять тих, хто ціною свого життя здобував перемогу, усі присутні вшанували  хвилиною мовчання. Завідуюча відділом з обслуговування дітей Тетяна Захарчук ознайомила з книжково – ілюстративною  виставкою «Шляхами мужності і слави», яка висвітлює події війни. Один із розділів присвячений Героям Радянського Союзу, уродженцям Бершадщини. Бібліотекар з інформатизації Катерина Нагірняк зачитала вірш присвячений визволителям.

По закінченню зустрічі директор бібліотеки Бернацька Лідія Луківна побажала усім, а особливо ветеранам здоров’я, добра та злагоди, і щоб на Українській землі завжди панував мир, щасливе та заможне життя! На знак глибокої шани та поваги ветеранам було вручено квіти!

виз 222

Лісіцин Дмитро Климович та Крамар Володимир Максимович

ВВ 44

Завідуюча відділом з обслуговування дітей Тетяна Захарчук ознайомила з книжково – ілюстративною  виставкою «Шляхами мужності і слави»

ВВ 55

Бібліотекар з інформатизації Катерина Нагірняк зачитала вірш присвячений визволителям.

вв 33

Учні Бершадського професійно-технічного ліцею

В11

Працівники бібліотеки з ветеранами