Вплив дитячої бібліотеки на читання та розвиток дитини

 

Книга… Скільки мудрого, цікавого, необізнаного криється під цим словом. І не дивлячись на наш вік інформатизації, ніщо не може зрівнятись з новенькою, яскравою дитячою книжкою, до якої тягнуться маленькі рученята, і з якої дитина отримує перші знання, перших друзів, запам’ятовує перші у своєму житті слова, опановує рідну мову…

Важко точно визначити, коли починається вплив дитячої бібліотеки на читання та розвиток дитини. Чи тоді, коли поріг книгозбірні переступає малюк у супроводі мами, тата, бабусі або дідуся, чи тоді, як колишні читачі, що бігали до бібліотеки, подорослішали і, одружившись, самі готуються стати батьками. Якщо читають батьки, читатимуть і діти. Це аксіома. І в цьому коловороті – книга, читання, навчання, виховання, бібліотека чітко бачить своє місце поряд з родиною і школою.

11

Саме тому бібліотекарі відділу з обслуговування дітей Бершадської  ЦРБ щороку відвідують учнів молодших класів шкіл міста. Ось і цього року бібліотекарі ознайомили учнів 2-х класів ЗОШ №3 з книжковими новинками  та періодичними виданнями, які є у бібліотеці, запропонували безкоштовний доступ до мережі Інтернет для дітей, запросили відвідати бібліотеку разом із батьками, а класоводів – до участі у спільних заходах.

14

Отож, запрошуємо допитливих книголюбів і дбайливих батьків, які хочуть щоб їх діти були розумні та ерудовані відвідати відділ з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ. Тут спілкування з книгою безмежне, де панує світ казок, пригод та фантастики, світ нових знань!

917