Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва (9.11)

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!  Земля бершадська багата талантами, бо дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності  та історичної правди. Кожен з вас натхненно і талановито відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю. Культура робить людину особистістю, вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.
Тож прийміть щиру вдячність за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури та невтомний творчий пошук. Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Миру, Краси!
Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

009

010

О рідна пісне, не змовкай, щоб завжди Україні бцть! – виставка – привітання

012

Привітання від керівництва району та депутата Верховної Ради Миколи Івановича Кучера

 

001