«Збройні Сили України – слава, гордость, міць країни»

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, учасники визвольних дій українського народу, учасники війни на сході  України.

Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

DSCN8747

Бершадська центральна районна бібліотека вітає всіх захисникв з святом та підготувала Книжково – ілюстративну виставку«Збройні Сили України – слава, гордость, міць країни»

Це свято тих, хто визнав свою долю, як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і вважає захист співвітчизників справою всього життя.

Висловлюємо вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадянський обов’язок.

Ми дякуємо кожному захиснику, який мужньо захищає територіальну цілісність нашої держави. Наші військовослужбовці, які знаходяться зараз на передовій, – є прикладом для молоді та взірцем патріотизму, відваги та мужності.

DSCN8744

Бажаємо всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

DSCN8745