Бібліотека запрошує на виставку-заклик:  «Хай буде мир віднині і довіку! »

     

  В читальній залі КЗ « Бершадська бібліотека»   презентується тематична книжкова  виставка – заклик «Хай буде мир віднині і довіку! »,  де  представлено друковані видання, на сторінках яких висвітлено прагнення людства зберегти мир у світі.   

Міжнародний день миру заснований у 1981 році, а вперше проведений у вересні 1982 року.  7 вересня 2001 року Генасамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмовитися від насилля.

Починаючи з 2002 року,  Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.  Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

      Український народ, як ніхто інший, знає ціну миру! За мир в Україні боролося не одне покоління наших пращурів. І сьогодні в Україні  лунають постріли та вибухи ,  проливається людська кров,  ми втрачаємо найкращих синів і дочок України.  Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.   Більше за все всі ми хочемо миру!!!

    Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки та познайомитися з літературою, представленою на виставці!