Бібліотечна лавочка – читалочка збирає книголюбів

    Бібліотекарі Бершадської публічної бібліотеки  пропонують знайти безпечний спосіб втекти від стресів, невдач та нудьги власного життя через читання книг. Відвідувачі міського парку із задоволенням приймають участь у бібліотечному проєкті «Цифровий детокс». Виявляється, відмовившись на певний час від смартфонів, планшетів, комп’ютерів та перегляду телевізора можна зрозуміти, що книги допомагають мати цікаве дозвілля, знайти друзів і однодумців.

   Імпровізована «Лавочка – читалочка» пропонує цікаві новинки, нещодавно отримані бібліотекою. Тут читачі знайдуть твори класиків і сучасників, детективи, фентезі, історичні та жіночі романи, пригодницьку літературу, фантастику та книги для дітей.

    Пропонований «Digital detox» несе в собі тільки позитивні трансформації, допомагає розвинути уяву, перестати боятися бути дивним, навчить гарно говорити та писати без помилок. В процесі читання людина дізнається багато нового, стає частиною позачасової глобальної розмови та покращує своє ментальне здоров’я.